Proszę włączyć javascript aby skorzystać z tej funkcji.
                  Główna Torrenty Wstaw Wstaw Szybkie wstawianie Prośby Napisy Poradnik Załoga Forum
Enable / Włącz Javascript

Ebooki - problem z działem

Propozycje zmian , zgłaszania problemów z działaniem strony i forum.

Ebooki - problem z działem

przez nax100 (1) » Śr lip 15, 2020 8:32 am

Mam pytanie - jaki jest sens wystawiania w dziale EBOOK (gdzie głowienie uzytkownikami są ludzie z czytnikami EBOOK) książek w PDF.
Wiekszosc kindli i innych 6 calowych czytnikow odtworzy pdf ale jakosc bedzie mizerna.

Od jakiegos czasu annonymus zapodaje ksiazki tylko w PDF - jest ich dziesiatki kazdego dnia.
nax100 (1)
[Użytkownik]

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ebooki - problem z działem

przez <A>NitroManiks » Śr lip 15, 2020 1:47 pm

Nie żebym bronił rzeczonego wstawiającego te ebooki w pdf, ale z własnego doświadczenia wiem, że jest też duża rzesza ludzi którzy pobierają książki na stacjonarne komputery, a nie tylko na czytniki czy tablety. Jest też parę ciekawych programików, które szybko i zgrabnie przerabiają pdfy na format epub, mobi , azw3 czyli te najpopularniejsze. Jeśli naprawdę interesuje Cię jakaś pozycja to zapewne w ciągu 5 minut dasz radę przerobić wg własnych upodobań z pdf na inny właściwszy format.
Sam wstawiający pewnie też korzysta z podobnych programów by przerabiając epuba na pdfa ominąć zabezpieczenia... a dzięki temu my możemy ciszyć się darmowym dostępem do ebooka. Ale może wypowie się w tym temacie sam wstawiający te tylko pdf-y :)
Mniemam, że nie dążysz do tego by dział ebooki dzielić jeszcze wg formatu ...wystarczy tak jak jest ;)
<A>NitroManiks
[Administrator]

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Biuro Obsługi Użytkowników