Proszę włączyć javascript aby skorzystać z tej funkcji.
                  Główna Torrenty Wstaw Wstaw Szybkie wstawianie Prośby Napisy Poradnik Załoga Forum
Enable / Włącz Javascript

Utorrent

Dyskusje na temat samej sieci, klientów, pomoc z torrentami , ich działaniem itd.

Utorrent

przez pilara99 (3) » So lip 17, 2021 8:58 am

Hej, mam program utorrent 3.5.5 chce sciagnac film Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm Bean (1997) [BRRip] [720p] [XviD] [AC3-LTN] [Lektor PL] [avi] [FIONA9] , na poczatku kilka sekund sciaga i pozniej transfer zero. czy ktos moze sprawdzic czy mozna to sciagnac innym programem albo jak ustawic utorrent? nowe filmy sciaga starsze slabo.
pilara99 (3)
[Użytkownik]

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Utorrent

przez neo86 (5) » So lip 17, 2021 10:56 am

U mnie też tak jest jak mówisz. Albo często jest tak, że dociągnie np. do 91% i koniec i stoi. Myślę, że jest to wywołane tym, że wielu jest cwaniaczków zaszywa w tych filmach jakieś wirusy czy inny syf. Twierdzą, że to wina programu. Sęk w tym, że gdyby to była wina programu to byłoby tak ze wszystkimi filmami! A tak nie jest. Połowa filmów ściąga się normalnie i błyskawicznie do końca. A zmieniać programu nie mam zamiaru bo z tego co zaobserwowałem tylko i wyłącznie uTorrent posiada moduł antywirusowy (Menu Opcje => Ustawienia => 4 zakładka "Antywirus") sprawdzający to co ściągasz zanim się w pełni ściągnie na dysk! W innych programach takiego patentu nie zauważyłem a wręcz inne programy do torrentów są traktowane jako same w sobie by były wirusem przez systemowy Defender czy inne Antywirusy. Co jest bardzo przydatne! Od początku jak istnieje uTorrent to go używam czyli już wiele, wiele lat! I dzięki temu modułowi jeszcze nigdy mi komp nie siadł przez zainfekowany plik (pochodzący z torrentów)! Jeśli dany plik jest zainfekowany i ma zaaplikowany syf to właśnie dzieje się tak, że uTorrent go blokuje dla Twojego bezpieczeństwa. :mrgreen:
neo86 (5)
[Użytkownik]

przez Mr.Boss (12) » N lip 18, 2021 9:10 am

pilara99 napisał(a):Hej, mam program utorrent 3.5.5 chce sciagnac film Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm Bean (1997) [BRRip] [720p] [XviD] [AC3-LTN] [Lektor PL] [avi] [FIONA9] , na poczatku kilka sekund sciaga i pozniej transfer zero. czy ktos moze sprawdzic czy mozna to sciagnac innym programem albo jak ustawic utorrent? nowe filmy sciaga starsze slabo.

nie słuchaj bzdetów to żadna pomoc od neo, zmień program na qBittorrent lub jeśli ten program nie da rady to na Deluge i po problemie
nitro
Mr.Boss (12)
[Użytkownik]

przez pilara99 (3) » Pn lip 19, 2021 9:54 am

qBittorrent to samo, sciaga kilka minut i koniec, sprawdze ten drugi program. Chyba ta wstawka jest jakas dziwna,
pilara99 (3)
[Użytkownik]

przez Ion33 (3) » Pn lip 19, 2021 5:50 pm

Cóż za zdziwienia :-|
To NIE JEST kwestia klienta. Inne torrenty idą przecież jak ta lala. Prawda?
Popatrz po flagach.

Za chwilę ktoś zaproponuje "format c:" jak tak dalej pójdzie :-|
Ion33 (3)
[Użytkownik]

przez spoo30 (1) » Wt lip 20, 2021 7:54 pm

Ion33 napisał(a):Cóż za zdziwienia :-|
Popatrz po flagach.

Nic takiego nie trzeba robić :) To z jaką predkością i czy się ściąga dany plik zależy od seda/sedów . Jeśli danego pliku nikt nie seduje to można sobie czeeeeekać hahaha .
Tak samo sprawa wygląda gdy zamiast seda na pliku jest peer który ma załóżmy 99,8% pliku . To oznacza że następny też ściągnie 99,8 % ale plik będzie nie kompletny więc bezużyteczny !
Znając życie kolega trafił na nie sedowany kontent i ta początkowa prędkość ( 10-30kB/s ) wynikła z aktualizacji DHT :) co wielu błędnie bierze za faktyczne ściąganie pliku :)
spoo30 (1)
[Użytkownik]

przez Mr.Boss (12) » Śr lip 21, 2021 10:47 am

Ion33 napisał(a):Cóż za zdziwienia :-|
Popatrz po flagach.

Farmazonisz jak potłuczony, gościa wstawki są z web seeda i już nie jeden użytkownik miał z tym problemy, po zmianie programu wszystko wracało do normy, zapewne wstawka martwa i tyle, a twoje głupie pomocne posty zostaw dla siebie, bo nic nie wnoszą.
nitro
Mr.Boss (12)
[Użytkownik]

Powrót do BitTorrent